Egy gyönyörű őszi napon a 4.b és a 3. osztály ellátogatott  Budapestre, egy sportágakat bemutató rendezvényre.

Több mint 100 sportág képviseltette magát ezen a napon, és ráadásként láthattunk olimpiai, Európa- és világbajnok sportolókat pl.: Dr. Kiss Gergely vízilabda, Fejes Dániel és Storcz Botond kajak-kenu, Cseh László és Sztankovics Anna úszás…

Erről a napról egy 4. b osztályos kislány (Pászti Amira) a következő sorokat írta:

„Szeptember 14-én délelőtt elmentünk az osztállyal a Budapesti Nagy Sportágválasztó rendezvényre. Busszal érkeztünk a főváros X. kerületébe. Sok iskolából jöttek gyerekek. Olyan sok sportágat lehetett volna kipróbálni, hogy egy egész nap sem lett volna elég. Szerencsére szép idő volt, nyugodtan nézelődhettünk. Kipróbáltunk egy érdekes labdajátékot, ami a golfhoz hasonlított. Szaltóztam egy felfújt gumiszőnyegen és baseball-oztam is az osztálytársaimmal. Az tetszett még, hogy sok híres sportoló is eljött, és rengeteg játékot láttunk.”

Pászti Amira 4.b osztályos tanuló

 

Krizsák Erzsébet 4.b osztályfőnök                                                                                                                                                                                                               

           

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott