Iskolánk idén a tavalyi bajnok Mókusok mellett az új első osztályosokkal, a Gézengúzokkal vágott neki az újabb erőpróbának. Az első fordulóban a Mókusok megismételve múlt évi teljesítményüket, magabiztosan nyertek, míg a Gézengúzok, alig lemaradva, nagy izgalmak közepette, életük első versenyén második helyezést értek el.

A sikerekhez nagyban hozzájárult a lelkes szülőkből álló szurkoló tábor hangos buzdítása. Köszönjük!

A következő megmérettetés egy héttel később a Telkiben megrendezett Mikulás kupán volt, ahol barátságos mérkőzésen lelkes kis csapatunk veretlenül, három győzelemmel végzett. Budaörs, Bicske és Páty csapatát győzték le a Mókusok.

 

Gratulálunk! Így tovább!

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott