2018. december 15-én a 4. b osztállyal megnéztük moziban a Grincs című mesefilmet. Úgy gondoltam, hogy a sok tanulás után megérdemelnek egy kis jutalmat. Decemberben két szombaton is kellett iskolába jönniük a gyerekeknek, ezért szerettem volna, ha az egyik egy meglepetés lenne számukra, egy olyan karácsonyi ajándékféle.

Nem tudták a mozit, csak, hogy valamilyen meglepi lesz ezen a napon. Csak a mozi előtt tudták meg, hogy mi vár rájuk, mondanom sem kell, nagy volt az öröm. Nagyon szerették a kedves kis karácsonyi filmet. A moziban is kulturáltan viselkedtek, öröm velük bárhová elmenni, mert értékelik a programokat, és ezt azzal hálálják meg, hogy mindenhol rendesen viselkednek.

Zsóka néni

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott