HDI - kategória (1. és 2. osztály)

1. Engler Benedek 1.b

1. Kovács Rita 2.a

2. Kuzbelt Bence 2.b

3. Jeck Viktória 2.b

HDII - kategória (3. és 4. osztály)

1. Zára Hédi 3.a

2. Takács Veronika 3.b

3. Németh Kata 4.o

4. Fodor Levente 3.b

HD III - kategória (5. és 6. osztály)

1. Dallos Anna 5.a

2. Kelemen Damján 5.b

3. Fodor Ábel 5.b

HD I - kategória (7. és 8. osztály)

1. Szücs Ádám 8. o

 

Iskolánkban február 2-án rendeztük meg a Német Nemzetiségi Vers- és Prózamondó Verseny első fordulóját, ahonnan 13 tanuló juthatott tovább a kistérségi versenyre. Nekik ezúton is még egyszer gratulálunk! (Az iskola honlapján megtalálhatóak a helyezettek, a Facebook oldalon pedig a videó.)

A sok jelentkező közül végül 28-an álltak a színpadra, ahol szebbnél-szebb, rövidebb-hosszabb, viccesebb és szomorkásabb műveket is hallhattunk. Jelenlétével megtisztelte iskolánkat, és a zsűrizésben is besegített Herb József (elnök), és felesége Éva, a Budajenői Német Nemzetiségi Önkormányzat képviseletében. Biztosítottak arról, hogy amennyire lehetőségük engedi, támogatni fogják iskolánkban a német nyelvoktatást, ahogyan ezt minden évben tették. Nagyon köszönjük a felajánlást, nagy szükség van rá!

Köszönöm a kollégáknak és a szülőknek a felkészítést, a biztatást!

Minden továbbjutónak gratulálunk, és jó felkészülést kívánunk a február 11-én csütörtökön 14:00-17:00 között megrendezendő kistérségi fordulóra, melynek helyszíne:

Törökbálint: Zimándy Ignác Általános Iskola (Dózsa György u. 15.)

A kollégáknak ezúton köszönöm a felkészítést és további sikereket kívánok a versenyen!

Pappné Polacsek Orsolya

német munkaközösség-vezető

 akadálymentes honlap

 Étlap

 


Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály