Az idei tanév rendhagyó a megmérettetések, versenyek területén is. A pandémiára való tekintettel csak online vagy házi szervezésű versenyek lebonyolítására volt és a későbbiekben is lesz lehetősége iskolánknak. Az alsó tagozatos diákjaink házi versenyek keretében mérkőztek meg egymással szépírás, rajz és szövegértés területén. Az őszi, téli forduló már lezajlott, melyre sok tanuló nevezett és a zsűrinek, nem volt könnyű döntéseket hozni.
Nagyszámú igényes, szép munka született mind a szépírás, mind pedig a rajz pályázatokban és a szövegértés területén is. Így jónéhány holtverseny született, és ennek köszönhetően sokak érhettek el helyezést, kaphattak jutalmat.

Köszönjük diákjaink lelkes munkáját és köszönjük felkészítő tanáraik segítségét is!

Horváth Szilvia