Kedves Szülők!

Síiskolánk 2014. őszén kezdte meg tevékenységét Budajenőn a Telki úton, az iskolától nem messze.

Az első évben sikerült egy közös együttműködést létrehozni az iskola és a síiskola között, sokban köszönhetően Adri néninek, az akkori tornatanárnak, aki előzőleg síoktatóként dolgozott és lelkes híve a síelésnek. Sajnos ezt a mostani tanévben nem sikerült megszervezni, de sok szülőtől kaptam visszajelzést, hogy szívesen élne továbbra is ezzel a lehetőséggel.

Idén ősztől az igazgató asszonnyal megbeszélve tervezzük, hogy újra indulna az oktatás a gyerekeknek, amennyiben erre igény van.

A gyerekeknek évfolyamonként, vagy esetleg 1-2. osztály és 3-4. osztály stb. lehetne csoportot kialakítani, az érdeklődők számától függően. A gyerekek tanítás, majd ebéd után jönnének át a pályára kísérettel, itt esetlegesen szülői segítségre lehet szükség.  A résztvevők függvényében döntenénk el, hogy melyik nap(ok)on lehetnének az oktatások.

Wax Klub biztosítja az oktatót és segítőt (2 fő), valamint a teljes felszerelést (síléc, sícipő, bukósisak, bot).

Az első félév október elején kezdődik és december közepéig tart, a tanfolyam 10 alkalomból áll, az esetleges szünetekhez alkalmazkodunk. Heti egy alkalom, az oktatás 60 perc. A tanfolyam díja 20.000 Ft/gyerek. A csoport létszáma 10-12 fő. A második félév hasonló feltételekkel január elejétől március közepéig tart.

Esetleges kérdésekre, érdeklődésre szívesen válaszolok.

Üdvözlettel,

Martinez Judit