A február 9-én megtartott farsangi bál fergeteges hangulatban telt.

A bál megszervesése és lebonyolítása minden évben igazi csapatmunka. Iskolánk Szülői Szervezete a szülők segítségével a vendéglátáshoz sütemény, illetve szendvicsek elkészítésével, és a helyszín hangulatos feldíszítésével járult hozzá a rendezvény sikeréhez. Az osztályfőnökök gondoskodtak a színvonalas osztályprodukciók összeállításáról és betanításáról, a jó hangulat megteremtéséről. A farsangi műsor zárását, a tanárok meglepetés fellépését idén is visszatapsolták a nézők.

A tombola sorsolás már délelőtt megkezdődött, ekkor a gyerekek számára felajánlott nyeremények találtak gazdára, délután a farsangi műsor után pedig a felnőtteknek szóló tombolatárgyak, kuponok. Senki nem távozott szomorúan, mert amelyik gyereknek nem húztuk ki a szelvényét, annak is tudtunk valami ajándékkal kedveskedni.

Az Iskola honlapján (www.budajenoiskola.hu) és facebook oldalán is látható, kik azok a helyi és környébeli cégek, akik adományukkal támogatták Iskolánk Alapítványát. Az adományok felhasználásáról is folyamatosan beszámolunk oldalainkon, terveink között szerepel az udvar további szépítése, a digitális eszközpark fejlesztése.