„Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.” Ez a mottója annak a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenynek, amelynek megyei fordulóján 2019 novemberében a Budajenői Általános Iskola több csapata is részt vett.

A verseny célja: segíteni a diákokat azon képességek kifejlesztésében, hogy közösen, összedolgozva oldjanak meg problémákat, lehetőséget kapnak arra, hogy átéljék az együttgondolkodás örömét, és a logikus gondolkodás mellett készségeiket közvetlenül is bemutathatják diáktársaik előtt, eközben pedig összemérhetik tudásukat. Ezen a megmérettetésen a 7. a osztályból az „Ábel és csapata” nevű csoport 4. helyezést ért el 85 másik csapatot maga mögé utasítva a 7. évfolyam általános iskolai kategóriában. A csapat tagjai: Bartha Ábel, Demmiány Júlia, Kókai Mária Rita és Orbán Ágota. Gratulálunk az elért eredményükhöz, büszkék vagyunk a teljesítményükre!

Papp Katalin, magyar szakos tanár

 akadálymentes honlap

 Étlap

 

Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott
Iskolánk a Müpa Partneriskola-programhoz csatlakozott

COVID érintettség:
Pozitív COVID tesztje van:
0 fő tanuló
0 fő felnőtt
Karanténban van:
0 osztály